Prečo sa stať členom Družstva lekární ?

………výhodnejšie obchodné podmienky

Súčasní členovia Družstva lekární (DL) prevádzkujú viac ako 100 lekární. Je preto prirodzené, že obchodné podmienky tohto celku sú nadštandardné. V každom roku sa nám darí uzavrieť veľmi výhodné zmluvy s distribučnými spoločnosťami, pre rok 2023 sú to spoločnosti Phoenix – Zdravotnícke zásobovanie, a.s. a Unipharma, a.s.. Obchodné podmienky každej lekárne u zmluvného distribútora sú naozaj exkluzívne, nezanedbateľnými výhodami sú aj ďalšie benefity vo forme dodávok výpadkového sortimentu alebo možnosť získať úver za výhodných podmienok. A navyše, ďalšia časť prostriedkov je určená priamo pre potreby DL, pre ďalšie rozširovanie ponúkaných služieb, teda pre Vás.

……… značka Tradičná lekáreň: pacientsky orientované projekty a kampane

Cieľom DL je pod značkou Tradičná lekáreň ponúkať to, čo  lekárnikov odlišuje od obchodníkov a vlastne to, čo každý pacient našej  lekárne očakáva – teda okrem širokého sortimentu predpísaných liekov a zdravotníckych pomôcok a bohaté výberu ďalších prípravkov pre podporu zdravia v príjemných cenách je to najmä to najlepšie poradenstvo o Vašich liekoch a o zdraví vôbec a mnohé ďalšie nadštandardné služby ako meranie krvného tlaku či vyšetrenia hladín cukru a tukov v krvi. V snahe  tieto naše prirodzené snahy  zastrešiť  a koordinovať, a tým im dať aj zmysluplný rámec, pripravujeme už niekoľko rokov viaceré  pacientsky orientované projekty zamerané na cieľové skupiny pacientov – diabetikov, alergikov/astmatikov, pacientov s kožnými ochoreniami, v najbližšom období spúšťame  ďalší projekt zameraný na  pacientov so srdcovo-cievnymi ochoreniami.

………eKarta zdravia

Karta zdravia® je pacientsky orientovaný vernostný systém s definovanými podmienkami pre pacienta i zúčastnenú lekáreň. Nemusíte nič vymýšľať. Hlavné zásady sú stanovené a detaily si lekáreň prispôsobí na svoje podmienky. Získate hotovú prezentáciu na stránke www.ekz.sk, formuláre prihlášok, veľkoformátový propagačný plagát, nálepku na dvere. Zabezpečíme dodávku individualizovaných kariet pre každú lekáreň za veľmi výhodných podmienok, v prípade záujmu aj propagačné tašky s logom Karty zdravia, darčekové hrnčeky a to za dobré ceny vďaka spoločnému nákupu všetkých členom DL.

Súčasťou Karty zdravia je aj mobilná aplikácia EKZ, ktorá Vám okrem už samozrejmého odľahčenia Vašej peňaženky o ďalšiu plastovú kartičku ponúka aj viaceré funkcie:

V najbližšom období rozšírime ponuku funkcií aj o prehľad predpísaných liekov či výživových doplnkov vydaných vo Vašej lekárni a viacero ďalších zaujímavých možností.

 ……… iLekáreň.sk pre klientov uprednostňujúcich nákup cez internet

Pozrite si stránku www.ilekaren.sk – v sekcii O nás sú Partnerské lekárne. Môže tam byť aj tá Vaša. Sú to lekárne, ktoré realizujú objednávky návštevníkov tejto internetovej stránky. V praxi to znamená, že Vám príde e-mailom objednávka, ktorú neskôr, priamo v lekárni, vydáte objednávateľovi. Výhod je hneď niekoľko:

………propagácia lekárne

Zviditeľnenie lekární Družstva prebieha prostredníctvom ich jednotného označenia, i prostredníctvom ďalších reklamných predmetov ako sú kalendáre a PF-ka. Jednotný design niektorých prvkov lekární pomôže širokej verejnosti nájsť si v širokej ponuke lekární práve tú Vašu a spojiť si ju (aj prostredníctvom značky DL) s vysokou kvalitou, odbornosťou a milým prístupom.

………zvýhodnené telefonovanie

Vďaka exkluzívnej zmluve so spoločnosťou Slovak Telekom Vám ponúkame možnosť neobmedzeného telefonovania na pevné linky a zvýhodnenej tarifikácie volaní na mobilné čísla za paušál nižší ako doteraz platíte. Vaše telefónne čísla Vám zostávajú, len za ne platíte menej. Získate tak väčší priestor komunikovať s pacientmi či obchodnými partnermi. A k tomu neobmedzený vysokorýchlostný internet za bezkonkurenčných podmienok.

Toto sú reálne, praktické, najčastejšie využívané služby a podpora. O ďalšom vývoji a plánoch DL sa dozviete viac na stretnutiach, ktoré organizuje Družstvo lekární.

Neváhajte a staňte sa členom Družstva lekární!

 


Mapa

Členských lekární Družstva lekární

Naša kancelária

Družstvo lekární Geromettu č.1 010 01 Žilina +421 903 304 997 +421 948 493 932 office@dl.sk

Mgr. Miroslav Molčan - Lekáreň Sophia

Mgr. Miroslav Molčan

Lekáreň Sophia

Novinky

SVETOVÝ DEŇ DIABETU – 14. NOVEMBER

Vedeli ste, že 14. november je svetový deň DIABETU?  Nie? Prečo práve v tento deň?   Presne 14. novembra 1891 sa narodil kanadský fyziológ Frederick […]

Mýty a fakty o …. CHRÍPKE A PRECHLADNUTÍ

“Najlepším liekom na chrípku a prechladnutie sú antibiotiká.” Omyl. Choroby z prechladnutia i chrípku spôsobujú vírusy. V prvom prípade sú pôvodcom rôzne typy rinovírusov, adenovírus, […]

Mýty a fakty o NÁDCHE

“Nádcha nie je ochorenie.” OMYL I keď je nádcha častým sprievodným javom niektorých, najmä infekčných ochorení, ide o samostatné ochorenie. Nádcha alebo odborne rinitída (z […]

Ako predísť chrípke

Čo treba robiť…   umývajte si ruky (zvlášť po kašli alebo kýchaní) udržujte vzdialenosť (od osoby chorej na chrípku) vyhýbajte sa  preplneným miestam (kino, verejne […]

Pitný režim počas teplých letných dní

Voda je životne dôležitou tekutinou v našom tele. Človek dokáže prežiť týždne bez jedla, bez vody iba 2-3 dni. Chcete vedieť, koľko tekutín by ste […]

Aktuálna akcia 2023

Akcia 1
www.ilekaren.sk

Aktuálna akcia 2023

Aktuálne akcie akcie najdte na https://ilekaren.sk

Akcia 2
Osvetová kampaň 13.11. – 24.11.2023

Osvetová kampaň 13.11. – 24.11.2023

ODBORNÉ DIAPORADENSTVO V LEKÁRŇACH Osvetová kampaň 13.11. – 24.11.2023 viac informácií na https://tradicnalekaren.sk/diabetes/

Akcia 3
Svetový deň DIA

Svetový deň diabetu

Svetový deň diabetu 14. November viac informácií na https://tradicnalekaren.sk/diabetes/