Družstvo lekární

Prvé a jediné nezávislé združenie lekárnikov - majiteľov lekární

prihlásenie Družstvo lekární, prvé a jediné nezávislé združenie lekárnikov - majiteľov lekární

Zdravotná a lieková poradňa

Obráťte sa na nás so svojimi otázkami a zdravotnými problémami


Na Vaše otázky sú pripravení odpovedať naši odborníci - lekárnici, ktorých nájdete v každej členskej lekárni.

"Takhle jsem to potreboval vysvetlit, uz jsem to pochopil."

p. Blazek


Mapa

Členských lekární Družstva lekární

Naša kancelária

Družstvo lekární Geromettu č.1 010 01 Žilina +421 903 304 997 +421 948 493 932 office@dl.sk

PharmDr. Rozália Šramová - Lekáreň Na križovatke

PharmDr. Rozália Šramová

Lekáreň Na križovatke

Novinky

lekarnik radi

LEKÁRNIK RADÍ – KAŠEĽ

Častým problémom detí i dospelých v jesennom a zimnom období je kašeľ. Je to prirodzený obranný mechanizmus, pri ktorom sa telo snaží očistiť pľúca a [...]

KK

Neviete čo darovať tento rok? Čo tak život? Vianočná kvapka krvi…

Prečo darovať krv? Potreba krvi je veľká. Približne 180 000 transfúznych jednotiek červených krviniek sa každoročne spotrebuje iba na Slovensku. Obete úrazov a nehôd, ľudia [...]

avokado

Najdôležitejšie vitamíny v kocke II.

Vitamín C Vitamín C (kyselina askorbová) je rozpustný vo vode. Nachádza sa v mnohých potravinách. V organizme pôsobí ako významný antioxidant, t. j. chráni bunky [...]

vitaminy

Najdôležitejšie vitamíny v kocke I.

Takmer každý z nás vie, že vitamíny a minerály sú pre ľudské zdravie nevyhnutné. Avšak, ako často si pozrieme aktuálne výsledky vedeckého pokroku v tejto oblasti a upravíme si [...]

2

10 tipov pre starostlivosť o pokožku počas jesene

1. Podporte tvorbu kolagénu  Kolagén je pre pokožku kľúčová látka, keďže spája a regeneruje tkanivo. Aj keď sa to počas letného vylihovania na pláži nezdá, slnko [...]

Aktuálne akcie November - December 2014

Akcia 1
zľava 10%

Olynth® HA 0,1%

Určený na liečbu nádchy pre dospelých a detí od 7 rokov. Pomocná látka natrium-hyaluronát napomáha zvlhčeniu nosnej sliznice.

Akcia 2
zľava 15%

Nurofen pre deti, susp. 2% 100 ml

Suspenzia pre deti už od 3 mesiacov. Rýchla a účinná úľava od horúčky a bolesti. Pomáha znížiť horúčku až na 8 hodín. S obľúbenou jahodovou alebo pomarančovou príchuťou.

Akcia 3
zľava 15%

Strepfen 16 tbl.

Rýchlo a dlhodobo uľaví od zápalu a opuchu v krku. Uľaví od silnej bolesti v krku až na 3 hodiny. Obsahuje flurbiprofen, ktorý pôsobí proti zápalu.

Akcia 4
zľava 13%

GS Koenzým Q10 60mg, 60+60 cps Darček praktická taška + 100% kapsúl navyše

Prípravok dodá organizmu optimálnu dávku koenzýmu Q10 s vysokou vstrebateľnosťou. Navyše je obohatený o biotín, ktorý prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu a činnosti nervovej sústavy.

Akcia 5
zľava 10%

GS Condro DIAMANT, 60 tbl + Súťaž o GS Vianočné hviezdy splnených prianí!

Diamant medzi kĺbovými prípravkami! Ako prvý a jediný v SR sa stará nielen o chrupavky, ale aj o okolie kĺbu. Obsahuje revolučný DIAMANT FORTESCIN® s aescinom pre správne zásobenie kĺbového puzdra, väzov a šliach a vitamínom C pre správnu tvorbu kolagénovej siete chrupaviek a meniskov

Akcia 6
Darček

Prostenal FORTE 90+30 tbl - Darček: nožík + 30 tabliet navyše

Saw pametto a pŕhľava dvojdomá pomáhajú zachovať normálnu funkciu močového ústrojenstva a zdravie prostaty.

Akcia 7
Darček

GinkoPrim MAX 70 + Darček termo hrnček + 20 tbl

Ginkgo biloba a magnézium priaznivo ovplyvňujú duševné funkcie.

Akcia 8
zľava 15%

Nurofen pre deti, susp. jahoda 100 ml

Suspenzia pre deti už od 3 mesiacov. Rýchla a účinná úľava od horúčky a bolesti. Pomáha znížiť horúčku až na 8 hodín. S obľúbenou jahodovou alebo pomarančovou príchuťou

Akcia 9
Darček

Magnex 375 + B6 180 + 70 tbl zadarmo

Kombinácia horčíka a vitamínu B6 od fínskeho výrobcu liekov - stačí 1 tableta denne - horčík a vitamín B6 prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy, k správnej funkcii psychiky a k správnemu fungovaniu nervového systému.

Akcia 10
zľava 15%

Biopron® Macík 20 tbl

Macíkovia s príjemnou chuťou bielej čokolády obsahujú kmeň Bifidobacterium lactis BI-04 - 3 miliardy CFU v dennej dávke - vhodný pri a po užívaní antibiotík - pre deti od 3 rokov a dospelých. Použité sladidlo maltitol na rozdiel od bežných cukrov nepodporuje kazivosť zubov.

Akcia 11
zľava 15%

HIDRASEC 100 mg* - rýchla liečba akútnej hnačky

Znižuje objem a množstvo stolice, skracuje trvanie hnačky • ideálna výbava na cesty, na dovolenku • v lekárni voľnopredajný, bez lekárskeho predpisu • liečivo racekadotril 100 mg v 1 kapsule • 3 x denne 1 kapsula • pôsobí antisekrečne výlučne v čreve • rýchly nástup účinku do 30 minút.

Akcia 12
zľava 15%

Lactecon® 200 ml*

Vhodný pre liečbu: • zápchy • hemoroidov • stavov po zákrokoch na hrubom čreve alebo konečníku • možnosť dlhodobého užívania • prebiotikum • podporuje priaznivejšiu rovnováhu črevnej flóry • vhodný i pre diabetikov • možné podávať u dojčiat už od 1. mesiaca veku* Lactecon je roztok na perorálne podanie (ústami) s liečivou látkou laktulóza 3,335 g v 5 ml perorálneho roztoku. *Liek na vnútorné použitie.

Akcia 13
zľava 10%

ACEROHIP TRIO VITAMIN C 500 60 cps

Obsahuje vitamín C z 3 prírodných zdrojov - aceroly, šípky a rakytníku, je lepšie vstrebateľný ľudským organizmom ako syntetický vitamín C. Vitamín C podporuje funkciu imunitného a nervového systému, prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Výživový doplnok.

Akcia 14
1+1 Zdarma

HLIVA USTRICOVITÁ s rakytníkovým olejom 50+10 cps

Hliva obohatená o rakytníkový olej. Rakytník podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu. S využitím všetkých aktívnych látok celej hlivy. Bez prímesí a konzervačných látok.

Akcia 15
zľava 10%

OlynMuco s príchuťou medu a citrónu 20 mg/ml (sirup)* (perorálny roztok) (guajfenezín)*

Podporujú zmiernenie prieduškového kašľa zriedením hlienu a uľahčením vykašliavania. Úľava sa môže dostaviť po 15 minútach. *Lieky na vnútorné použitie

Akcia 16
zľava 10%

OlynMuco s príchuťou mentolu 20 mg/ml (perorálny roztok) (guajfenezín)*

Podporujú zmiernenie prieduškového kašľa zriedením hlienu a uľahčením vykašliavania. Úľava sa môže dostaviť po 15 minútach. *Lieky na vnútorné použitie

Akcia 17
zľava 10%

OlynHexo 5 mg/1,5 mg pastilky (chlorhexidín/benzokaín)*

Sú indikované na liečbu bolesti v hrdle a zápalov ústnej dutiny (stomatitídy a gingivitídy). Jeho anestetický účinok nastupuje v priebehu 15-30 sekúnd. *Liek na vnútorné použitie.

Akcia 18
zľava 15%

Gaviscon žuvacie tablety 24*

Rýchlo zmierňuje pálenie záhy - už za 3 minúty • poskytuje dlhotrvajúcu úľavu až na 4 hodiny • vhodný aj pre tehotné a dojčiace ženy *Liek na vnútorné použitie.

Akcia 19
1+1 Zdarma

BIOTUSSIL, perorálne kvapky, roztok 100 ml

Tradičný rastlinný liek z 8 liečivých rastlín určený na indikácie overené výhradne dlhodobým používaním. Pomocný liek pri akútnych a chronických ochoreniach dýchacích ciest, vrátane nádchy a zápaloch prínosových dutín. *Liek na vnútorné použitie

Akcia 20
zľava 15%

BRUFEN 400 TBL FLM 30x400MG WHITE *

Účinná liečba akútnej bolesti zubov, svalov, bolestivej menštruácie, migrén a horúčkovitých stavov. *Liek na vnútorné použitie.

Akcia 21
zľava 15%

Strepfen 24 tbl

Rýchlo a dlhodobo uľaví od zápalu a opuchu v krku. Uľaví od silnej bolesti v krku až na 3 hodiny. Obsahuje flurbiprofen, ktorý pôsobí proti zápalu.

Akcia 22
zľava 10%

Olynth® HA 0,05% dos. spray 10 ml *

Určený na liečbu nádchy pre dospelých a detí od 7 rokov. Pomocná látka natrium-hyaluronát napomáha zvlhčeniu nosnej sliznice. Obsahujú xylometazolín hydrochlorid. *Lieky na vonkajšie použitie.

Späť na začiatok stránky