Družstvo lekární

Prvé a jediné nezávislé združenie lekárnikov - majiteľov lekární

prihlásenie Družstvo lekární, prvé a jediné nezávislé združenie lekárnikov - majiteľov lekární

Zdravotná a lieková poradňa

Obráťte sa na nás so svojimi otázkami a zdravotnými problémami


Na Vaše otázky sú pripravení odpovedať naši odborníci - lekárnici, ktorých nájdete v každej členskej lekárni.

"Pani Gombošová, veľmi pekne Vám ďakujem za skorú odpoveď a za ochotu venovať čas mojim riadkom. Prajem krásny deň."

Michaela Kalivodová


Mapa

Členských lekární Družstva lekární

Naša kancelária

Družstvo lekární Geromettu č.1 010 01 Žilina +421 903 304 997 +421 948 493 932 office@dl.sk

Mgr. Ľubica Follrichová - Lekáreň Prvá Senecká

Mgr. Ľubica Follrichová

Lekáreň Prvá Senecká

Novinky

krv 2015

VALENTÍNSKA KVAPKA KRVI 2015

Slovenský Červený kríž spúšťa 9. februára už 20. ročník kampane Valentínska kvapka krvi. Tento rok nesie podtitul „životne dôležitá príťažlivosť“, ktorý v sebe spája motív [...]

lemons

Šesť vecí, ktoré potrebujete vedieť o vitamíne C

Čo vlastne je vitamín C? Vitamín C, teda kyselina L-askorbová, patrí medzi základné antioxidanty, súvisí s mnohými dôležitými funkciami v organizme. Zúčastňuje sa napríklad na tvorbe [...]

riso

Strašiak s názvom histamínová intolerancia

Patria k vašim „dobrým“ známym únava, opuchy slizníc a kože, dlhodobé tráviace ťažkosti či svrbenie celého tela? Ak vám lekári nepotvrdili alergiu, celiakiu ani potravinovú [...]

teho

Ako podporiť imunitu počas tehotenstva

„Chytiť“ virózu či bakteriálnu infekciu počas tehotenstva žiadnu ženu nepoteší. Je skoro nemožné zvládnuť dlhých 40 týždňov úplne bez prechladnutia. Imunitný systém budúcej mamičky však [...]

vlasy

Stres a vypadávanie vlasov

Každý deň stratíme počas česania, umývania hlavy, alebo fénovania desiatky až stovky vlasov. Keďže ich rast prebieha v cykloch, takéto vypadávanie je normálne. V niektorých prípadoch ale [...]

Aktuálne akcie Január - Február 2015

Akcia 1
zľava 10%

Olynth® HA 0,1%

Určený na liečbu nádchy pre dospelých a detí od 7 rokov. Pomocná látka natrium-hyaluronát napomáha zvlhčeniu nosnej sliznice.

Akcia 2
zľava 15%

Gaviscon 24 tbl, 48 tbl

Na liečbu príznakov pálenia záhy a porúch s trávením spojených s refluxom. Je bezpečný aj pre tehotné a dojčiace ženy.** Zľava platí aj pre Gaviscon susp. 1x150 ml.

Akcia 3
zľava 15%

BRUFEN 400 TBL FLM 30x400 mg WHITE

Účinná liečba akútnej bolesti zubov, svalov, bolestivej menštruácie, migrén a horúčkovitých stavov. *Liek na vnútorné použitie.

Akcia 4
zľava 10%

Hylak forte gtt por 1x30 ml, 1x100ml

Univerzálny liek na tráviace ťažkosti, účinný na zápchu, hnačku, pri nadúvaní, pri ťažkostiach spojených so zmenou podnebia a stravy. *Lieky na vnútorné použitie.

Akcia 5
zľava 15%

GS Laktobacily FORTE 20, 60+20 cps, 30+10 cps

Gigantická sila 20 miliárd laktobacilov. Unikátny komplex 9 kmeňov baktérií mliečneho kvasenia, navyše s vlákninou inulínom. Prípravok je vhodný aj pre deti, tehotné a dojčiace ženy, aj pre diabetikov. Výživový doplnok.

Akcia 6
zľava 10%

D-max 10 μg (400IU)

Žuvacie tablety s jahodovo malinovou príchuťou s obsahom vitamínu D3 a xylitolu. Príjemná chuť na zlepšenie nálady. Vitamín D pre celú rodinu. Neobsahuje cukor, laktózu ani lepok. Stačí jedna tableta denne. Vitamín D má významný vplyv na imunitný systém a prispieva k udržaniu zdravých kostí a zubov.

Akcia 7
zľava 15%

Preventan Quattro + vitamín C 12 alebo 24 tbl

Preventan Quattro obsahuje - VITAMÍN C, ktorý prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a k zníženiu miery únavy a vyčerpania - ProteQuine ® - originálna, biologicky aktívna látka - Kolostrum - v praxi overené - silicu mäty piepornej a eukalyptu - vhodný pre deti od 3 rokov - 1 tabletu 2 x denne nechajte voľne rozpustiť v ústach

Akcia 8
zľava 10%

Proenzi® Comfort 60, 120 tbl

Odporúčaný na podporu všetkých kĺbov – kolenných a bedrových kĺbov, kĺbov rúk a chrbtice. Proenzi® Comfort obsahuje N-acetylglukozamín, natívny kolagén typu II a vitamín C. Komfortná forma rozpustná v ústach. Výživový doplnok so sladidlom.

Akcia 9
zľava 10%

Urinal® MEDICAL 10 tbl

Lieči infekcie dolných močových ciest. Potlačuje nepríjemné príznaky infekcií. Stačí 1 tableta denne. Pôsobí ako prevencia pred opakovanými infekciami močových ciest. Možné užívať spoločne s antibiotikami. Zdravotnícka pomôcka.

Akcia 10
zľava 15%

Nurofen pre deti, susp. 2% 100 ml, susp. jahoda 100 ml

Suspenzia pre deti už od 3 mesiacov. Rýchla a účinná úľava od horúčky a bolesti. Pomáha znížiť horúčku až na 8 hodín. S obľúbenou jahodovou alebo pomarančovou príchuťou. Obsahuje ibuprofén. *Lieky na vnútorné použitie

Akcia 11
zľava 15%

Nurofen pre deti Active 100 mg *

Samorozpustná tableta bez potreby ďalšieho zapitia vodou, pre deti od 6 rokov. Jahodová príchuť. *Liek na vnútorné použitie.

Akcia 12
zľava 10%

Stoptussin gto por 1x25 ml*, 1x50 ml* - Stoptussin sir 1x100 ml* - Stoptussin tbl 1x20 tbl*

Dvojzložkový liek - antitusikum s expektoračným účinkom ako jedinečná kombinácia na trhu. *Lieky na vnútorné použitie.

Akcia 13
zľava 10%

Calcium Chloratum- TEVA sol por 1x100 ml*

Lieči zápalový proces a zabraňuje jeho rozšíreniu v dolných dýchacích cestách. *Liek na vnútorné použitie.

Akcia 14
zľava 15%

HLIVA USTRICOVITÁ + lactobacily + vitamín C 50+10 cps

Originálny výrobok s najdlhšou tradíciou obohatený o lactobacily, vitamín C a šípky. Vďaka šípkam, ktoré sú zdrojom vitamínu C, zvyšuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu a priaznivo pôsobí na zažívanie. Hliva pochádza od kontrolovaných pestovateľov EÚ.

Akcia 15
zľava 15%

GS Vitamín C 1000, 100+20 tbl, 50+10 tbl

Prípravok obsahuje vitamín C v špeciálnej tablete TIME-RELEASE, ktorá zaisťuje jeho postupné uvoľňovanie. Navyše je obohatený o šípky - bohatý zdroj flavonoidov. Vitamín C je významný antioxidant, ktorý má široké spektrum pôsobenia: podporuje obranyschopnosť, chráni srdce a cievy, pomáha udržiavať zdravé ďasná. Výživový doplnok.

Akcia 16
zľava 15%

GS Koenzým Q10 30mg, 30+30 cps - GS Koenzým Q10 60mg, 30+30 cps

Prípravok dodá organizmu optimálnu dávku koenzýmu Q10 s vysokou vstrebateľnosťou. Navyše je obohatený o biotín, ktorý prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu a činnosti nervovej sústavy.

Akcia 17
zľava 15%

Strepsils Mentol a Eukalyptus 24 tbl*

Pomáha proti bolesti hrdla. *Lieky na vnútorné použitie. Zľava platí aj pre Strepsils Plus 24 tbl* a Strepsils citrón bez cukru 24 tbl*.

Akcia 18
zľava 15%

Strepsils Plus sprej*

Na silnú bolesť hrdla. Anestetický, antiseptický a antibakteriálny účinok.

Akcia 19
zľava 15%

RAKYTNÍČEK multivitamínové želatínky s rakytníkom 280 g

Multivitamínové želatínky RAKYTNÍČEK obsahujú rakytník a zmes ovocných koncentrátov s vitamínmi. Želatínky RAKYTNÍČEK sú unikátne nielen svojou ovocnou chuťou, obsahujú totiž 20 % ovocnej šťavy, ale i vysokým obsahom 9 vitamínov. Výživový doplnok.

Späť na začiatok stránky