Družstvo lekární

Prvé a jediné nezávislé združenie lekárnikov - majiteľov lekární

prihlásenie Družstvo lekární, prvé a jediné nezávislé združenie lekárnikov - majiteľov lekární

Zdravotná a lieková poradňa

Obráťte sa na nás so svojimi otázkami a zdravotnými problémami


Na Vaše otázky sú pripravení odpovedať naši odborníci - lekárnici, ktorých nájdete v každej členskej lekárni.

"Veľmi pekne Vám ďakujem. Totiž obrátila som sa na Vás s požiadavkou preto, lebo mi bol predpísaný liek "Doreta". Magistra v lekárni ma však upozornila, že tento liek nie je vhodný pre pacientov, ktorý užívajú Warfarín. Ešte raz srdečná vďaka."

p. Mandová


Mapa

Členských lekární Družstva lekární

Naša kancelária

Družstvo lekární Geromettu č.1 010 01 Žilina +421 903 304 997 +421 948 493 932 office@dl.sk

PharmDr. Milan Jánošík - Lekáreň Pharmica

PharmDr. Milan Jánošík

Lekáreň Pharmica

Novinky

Deň srdca 2016

DAJTE SI SKONTROLOVAŤ VÁŠ KÓD ZDRAVÉHO ŽIVOTA !

      Srdcovo-cievne ochorenia patria k najväčším „strašiakom“ súčasnosti, pretože každoročne si vyžiadajú 17,5 milióna ľudských životov. Je to rovnaký počet ako spôsobujú spolu [...]

daylong

Koža je len jedna – chráňte si ju každý deň

  Je skvelé byť vonku na slnku, relaxovať, užívať si slnečné lúče a získavať vitamín D. Netreba ale zabúdať aj na riziká. Koža sa môže [...]

allerg

Alergia

Alergia je abnormálna, prehnaná reakcia imunitného systému organizmu na látky (alergény), s ktorými sa bežne stretávame. Alergénmi (spúšťače alergickej reakcie) sú najčastejšie peľové zrná, roztoče [...]

diabet

SVETOVÝ DEŇ ZDRAVIA – 7. apríl 2016

Heslom tohtoročného svetového dňa je PORAZME CUKROVKU. Podľa vyjadrení WHO na svete pribúda počet ľudí s týmto typom ochorení. Podľa odhadov sa ich počet do roku [...]

detoxikacia

Jarnná očista organizmu

Človek by mal s prvými jarnými lúčmi očistiť svoju myseľ, ale aj svoje telo. Hovorí sa tomu detoxikácia, zbavovanie škodlivín.   Náš organizmus je po [...]

Aktuálne akcie Máj - Jún 2016

Akcia 1
zľava 10%

ENDIEX ® 28 cps*

lieči hnačky infekčného aj neinfekčného pôvodu • neovplyvňuje prirodzenú črevnú mikroflóru • je vhodnou súčasťou každej cestovnej lekárničky Endiex obsahuje nifuroxazidum. *Liek na vnútorné použitie.

Akcia 2
10% zľava

Ibalgin® DUO EFFECT 100g*

potláča bolesť, zmierňuje zápal a opuch • urýchľuje vstrebávanie modrín a krvných výronov • lieči poúrazové stavy a následky športových úrazov, ako sú opuchy a krvné podliatiny * Liek na vonkajšie použitie.

Akcia 3
zľava 10%

Hylak® forte 30 ml* -a Hylak® forte 100 ml*

Hylak® forte - liek na tráviace ťažkosti, účinný na zápchu, hnačku, pri nadúvaní, pri ťažkostiach spojených so zmenou podnebia a stravy. *Lieky na vnútorné použitie.

Akcia 4
zľava 10 %

Diclobene 140 mg liečivá náplasť* a Diclobene gél 100 g*

Keď je rýchlosť a sila dôležitá. Diclobene gél - pre spoľahlivú úľavu od bolesti chrbta, svalov a kĺbov. V ponuke aj Diclobene 140 mg liečivé náplaste pre úľavu od bolesti svalov a kĺbov končatín s dlhodobým účinkom. Obsahuje sodnú soľ diklofenaku. *Lieky na vonkajšie použitie.

Akcia 5
zľava 12%

DETTOL 0,2% Antiseptický sprej 100 ml *

Na čistenie čerstvých drobných rán a na likvidáciu bežných baktérií, ktoré infikujú drobné rany. V efektívnej forme v spreji. Neštípe, nefarbí, nezapácha, bez jódu. Sprej je určený len na vonkajšie použitie. Účinná látka benzalkóniumchlorid. *Liek na vonkajšie použitie.

Akcia 6
zľava 12%

SCHOLL Kúra na nehtovú mykózu 3,8 ml*

Účinne pôsobí proti nechtovej mykóze. Pomáha chrániť pred rozšírením infekcie na ďalšie nechty. Vhodné pre diabetikov (pozri písomnú informáciu). *Na vonkajšie použitie. *Zdravotnícka pomôcka.

Akcia 7
zľava 20%

100% RAKYTNÍKOVÝ OLEJ v kapsulách - 100% RAKYTNÍKOVÝ OLEJ v kvapkách

100 % rakytníkový olej bez ďalších olejových prímesí je prírodný koncentrát vitamínov A, B1, B2, B6, D, E, F, K, P a OMEGA kyselín 3, 6, 7 a 9. Rakytník podporuje obranyschopnosť organizmu, posilňuje činnosť srdca a priaznivo pôsobí na pokožku. Výživový doplnok.

Akcia 8
zľava 10%

TEREZIA VITAMÍN D3 BABY od 1. mesiaca 400 IU, 10 ml

Vitamín D3 reguluje metabolizmus vápnika, je potrebný hlavne pre tvorbu a mineralizáciu kostí a zubov. Najmä pre dojčatá a batoľatá je nutný pre rast pevných kostí a zubov. Výživový doplnok je posúdený Českou pediatrickou spoločnosťou a je vhodný pre deti od 1 mesiaca. Výživový doplnok.

Akcia 9
zľava 15%

GS Laktobacily Forte 21, 30+10 cps - GS Laktobacily Forte 21, 60+20 cps

Gigantická sila 21 miliárd laktobacilov. Unikátny komplex 9 kmeňov baktérií mliečneho kvasenia a 21 miliárd životaschopných mikroorganizmov v dennej dávke. Prípravok je vhodný aj pre deti, tehotné a dojčiace ženy, aj pre diabetikov. Výživové doplnky.

Akcia 10
zľava 15%

GS Vitamín C 1000 mg, 100+20 tbl, GS Vitamín C 1000mg, 50+10 tbl

Prípravok obsahuje vitamín C v špeciálnej tablete TIME-RELEASE, ktorá zaisťuje postupné uvoľňovanie. Navyše je obohatený o šípky - bohatý zdroj flavonoidov. Vitamín C je významný antioxidant, ktorý má široké spektrum pôsobenia: podporuje obranyschopnosť, chráni srdce a cievy, pomáha udržiavať zdravé ďasná. Výživové doplnky.

Akcia 11
zľava 10%

Imodium® 8x2 mg*

Imodium®, tvrdé kapsuly na vnútorné použitie, liek na rýchlu a šetrnú liečbu akútnej a chronickej hnačky, úľava často už po 1.dávke. Obsahuje 2 mg loperamídiumchloridu v jednej kapsule. Vhodný pre deti od 6 rokov a dospelých. *Liek na vnútorné použitie.

Akcia 12
zľava 10 %

Compeed® náplasť na pľuzgiere stredná* - Compeed® náplasť na pľuzgiere malá*

Náplasti Compeed® urýchľujú hojenie, ale aj vytvárajú ochrannú vrstvu na nervových zakončeniach v rane, čím okamžite uľavujú od bolesti. *Zdravotnícke pomôcky.

Akcia 13
zľava 10%

Canesten® Kombi**

Jediná tableta efektívne lieči vaginálnu mykózu • Komfortná jednorazová aplikácia • Krém účinne uľaví od nepríjemných vonkajších príznakov Canesten® Kombi je liek obsahujúci tabletu na vaginálne použitie a krém na vonkajšie použitie. Liek obsahuje klotrimazol. *IMS, hodnotový predaj z lekární, kategória 12D2, 1–12 2015. ** Liek na vaginálne a vonkajšie použitie.

Akcia 14
zľava 10%

Claritine® 7 x 10 mg** Claritine® 10 x 10 mg**

ZABUDNITE NA ALERGIU a užite si deň! Úľava od kýchania, výtoku z nosa, slzenia očí. Účinkuje 24 hodín, môže sa užívať bez ohľadu na jedlo. Claritine 10 mg balenie 7 tabl. a 10 tabl. je voľnopredajný liek s liečivom loratadín na vnútorné použitie. * IMS sell-out databáza, kategória 01E1, hodnotové predaje, 1-12 2015 ** Liek na vnútorné použitie.

Akcia 15
zľava 15%

DAYLONG - Zľava platí pre všetky produkty DAYLONG

Vezmite si zo slnka len to najlepšie. Kvalita a výzkum zo Švajčiarska. Daylong – slnečná ochrana s príjemným pocitom na koži. Kozmetický výrobok.

Akcia 16
zľava 15%

Psilo-balsam gél 20 g*

Antihistaminikum, antipruriginózum Gél s obsahom antihistaminika difenhydramínu určený na tlmenie alergických a svrbivých prejavov pokožky (slnečné alergie, bodnutie hmyzom, popŕhlenie, ovčie kiahne). PSILO-BALSAM® gél - rýchla úľava od svrbenia a bolesti! *Liek na vonkajšie použitie.

Akcia 17
zľava 12%

Vibovit® Gól! 50 ks, Vibovit®+ Abeceda 50 ks, Vibovit®+ Aqua 50 ks, Vibovit®+ DINO 50 ks, Vibovit®+ ZOO 50 ks

Vibovit® Gól! 50ks želé multivitamíny s vynikajúcou ovocnou príchuťou. S vitamínmi C, A, D, B12 + zinkom a selénom na podporu imunity malých šampiónov. Ponuka platí aj pre ostatné druhy Vibovit®+ 50ks. Výživový doplnok.

Akcia 18
zľava 10%

Lacto Lady 30 tbl

Vysokoúčinná koncentrácia extraktu kanadských brusníc a baktérií mliečneho kvasenia. Neobsahuje cukor, laktózu, lepok, mliečne bielkoviny ani kvasinky. Bez obsahu umelých farbív a sladidiel. Výživový doplnok Lacto Lady je možné užívať spolu s antibiotikami. Výživový doplnok.

Späť na začiatok stránky