Družstvo lekární

Prvé a jediné nezávislé združenie lekárnikov - majiteľov lekární

prihlásenie Družstvo lekární, prvé a jediné nezávislé združenie lekárnikov - majiteľov lekární

Zdravotná a lieková poradňa

Obráťte sa na nás so svojimi otázkami a zdravotnými problémami


Na Vaše otázky sú pripravení odpovedať naši odborníci - lekárnici, ktorých nájdete v každej členskej lekárni.

"Takhle jsem to potreboval vysvetlit, uz jsem to pochopil."

p. Blazek


Mapa

Členských lekární Družstva lekární

Naša kancelária

Družstvo lekární Geromettu č.1 010 01 Žilina +421 903 304 997 +421 948 493 932 office@dl.sk

Mgr. Viera Mokrišová - Lekáreň Podbreziny

Mgr. Viera Mokrišová

Lekáreň Podbreziny

Novinky

2

10 tipov pre starostlivosť o pokožku počas jesene

1. Podporte tvorbu kolagénu  Kolagén je pre pokožku kľúčová látka, keďže spája a regeneruje tkanivo. Aj keď sa to počas letného vylihovania na pláži nezdá, slnko [...]

chrípka

Chrípka

Chrípka a respiračné ochorenia Chrípková sezóna je už opäť aktuálna – ako obvykle začína v októbri a trvať bude zhruba do apríla ďalšieho roka. Chrípka je jedným z [...]

zatocte-s-rymou

Nádcha a prechladnutie

Nádcha nie je žiadne vážne ani dlhotrvajúce ochorenie, ale je to malá, ale nepríjemná zdravotná mrzutosť. Mrzutosť, ktorá znepríjemňuje život. Zhoršuje sa kvalita života. Zhoršuje [...]

den_srdca_2014

Deň srdca – 26. september 2014

Podľa odhadov bude do roku 2025 mať vyše 1,5 miliardy ľudí alebo každý tretí človek vo veku nad 25 rokov vysoký tlak krvi, čo je [...]

SONY DSC

Liečivý cesnák

Cesnak je už po stáročia známy svojimi pozitívnymi účinkami na celkové zdravie človeka. Už dávno ešte pred našim letopočtom ho ľudia poznali ako liek, ktorý [...]

Aktuálne akcie November - December 2014

Akcia 1
zľava 10%

Olynth® HA 0,1%

Určený na liečbu nádchy pre dospelých a detí od 7 rokov. Pomocná látka natrium-hyaluronát napomáha zvlhčeniu nosnej sliznice.

Akcia 2
zľava 15%

Nurofen pre deti, susp. 2% 100 ml

Suspenzia pre deti už od 3 mesiacov. Rýchla a účinná úľava od horúčky a bolesti. Pomáha znížiť horúčku až na 8 hodín. S obľúbenou jahodovou alebo pomarančovou príchuťou.

Akcia 3
zľava 15%

Strepfen 16 tbl.

Rýchlo a dlhodobo uľaví od zápalu a opuchu v krku. Uľaví od silnej bolesti v krku až na 3 hodiny. Obsahuje flurbiprofen, ktorý pôsobí proti zápalu.

Akcia 4
zľava 13%

GS Koenzým Q10 60mg, 60+60 cps Darček praktická taška + 100% kapsúl navyše

Prípravok dodá organizmu optimálnu dávku koenzýmu Q10 s vysokou vstrebateľnosťou. Navyše je obohatený o biotín, ktorý prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu a činnosti nervovej sústavy.

Akcia 5
zľava 10%

GS Condro DIAMANT, 60 tbl + Súťaž o GS Vianočné hviezdy splnených prianí!

Diamant medzi kĺbovými prípravkami! Ako prvý a jediný v SR sa stará nielen o chrupavky, ale aj o okolie kĺbu. Obsahuje revolučný DIAMANT FORTESCIN® s aescinom pre správne zásobenie kĺbového puzdra, väzov a šliach a vitamínom C pre správnu tvorbu kolagénovej siete chrupaviek a meniskov

Akcia 6
Darček

Prostenal FORTE 90+30 tbl - Darček: nožík + 30 tabliet navyše

Saw pametto a pŕhľava dvojdomá pomáhajú zachovať normálnu funkciu močového ústrojenstva a zdravie prostaty.

Akcia 7
Darček

GinkoPrim MAX 70 + Darček termo hrnček + 20 tbl

Ginkgo biloba a magnézium priaznivo ovplyvňujú duševné funkcie.

Akcia 8
zľava 15%

Nurofen pre deti, susp. jahoda 100 ml

Suspenzia pre deti už od 3 mesiacov. Rýchla a účinná úľava od horúčky a bolesti. Pomáha znížiť horúčku až na 8 hodín. S obľúbenou jahodovou alebo pomarančovou príchuťou

Akcia 9
Darček

Magnex 375 + B6 180 + 70 tbl zadarmo

Kombinácia horčíka a vitamínu B6 od fínskeho výrobcu liekov - stačí 1 tableta denne - horčík a vitamín B6 prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy, k správnej funkcii psychiky a k správnemu fungovaniu nervového systému.

Akcia 10
zľava 15%

Biopron® Macík 20 tbl

Macíkovia s príjemnou chuťou bielej čokolády obsahujú kmeň Bifidobacterium lactis BI-04 - 3 miliardy CFU v dennej dávke - vhodný pri a po užívaní antibiotík - pre deti od 3 rokov a dospelých. Použité sladidlo maltitol na rozdiel od bežných cukrov nepodporuje kazivosť zubov.

Akcia 11
zľava 15%

HIDRASEC 100 mg* - rýchla liečba akútnej hnačky

Znižuje objem a množstvo stolice, skracuje trvanie hnačky • ideálna výbava na cesty, na dovolenku • v lekárni voľnopredajný, bez lekárskeho predpisu • liečivo racekadotril 100 mg v 1 kapsule • 3 x denne 1 kapsula • pôsobí antisekrečne výlučne v čreve • rýchly nástup účinku do 30 minút.

Akcia 12
zľava 15%

Lactecon® 200 ml*

Vhodný pre liečbu: • zápchy • hemoroidov • stavov po zákrokoch na hrubom čreve alebo konečníku • možnosť dlhodobého užívania • prebiotikum • podporuje priaznivejšiu rovnováhu črevnej flóry • vhodný i pre diabetikov • možné podávať u dojčiat už od 1. mesiaca veku* Lactecon je roztok na perorálne podanie (ústami) s liečivou látkou laktulóza 3,335 g v 5 ml perorálneho roztoku. *Liek na vnútorné použitie.

Akcia 13
zľava 10%

ACEROHIP TRIO VITAMIN C 500 60 cps

Obsahuje vitamín C z 3 prírodných zdrojov - aceroly, šípky a rakytníku, je lepšie vstrebateľný ľudským organizmom ako syntetický vitamín C. Vitamín C podporuje funkciu imunitného a nervového systému, prispieva k zníženiu únavy a vyčerpania. Výživový doplnok.

Akcia 14
1+1 Zdarma

HLIVA USTRICOVITÁ s rakytníkovým olejom 50+10 cps

Hliva obohatená o rakytníkový olej. Rakytník podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu. S využitím všetkých aktívnych látok celej hlivy. Bez prímesí a konzervačných látok.

Akcia 15
zľava 10%

OlynMuco s príchuťou medu a citrónu 20 mg/ml (sirup)* (perorálny roztok) (guajfenezín)*

Podporujú zmiernenie prieduškového kašľa zriedením hlienu a uľahčením vykašliavania. Úľava sa môže dostaviť po 15 minútach. *Lieky na vnútorné použitie

Akcia 16
zľava 10%

OlynMuco s príchuťou mentolu 20 mg/ml (perorálny roztok) (guajfenezín)*

Podporujú zmiernenie prieduškového kašľa zriedením hlienu a uľahčením vykašliavania. Úľava sa môže dostaviť po 15 minútach. *Lieky na vnútorné použitie

Akcia 17
zľava 10%

OlynHexo 5 mg/1,5 mg pastilky (chlorhexidín/benzokaín)*

Sú indikované na liečbu bolesti v hrdle a zápalov ústnej dutiny (stomatitídy a gingivitídy). Jeho anestetický účinok nastupuje v priebehu 15-30 sekúnd. *Liek na vnútorné použitie.

Akcia 18
zľava 15%

Gaviscon žuvacie tablety 24*

Rýchlo zmierňuje pálenie záhy - už za 3 minúty • poskytuje dlhotrvajúcu úľavu až na 4 hodiny • vhodný aj pre tehotné a dojčiace ženy *Liek na vnútorné použitie.

Akcia 19
1+1 Zdarma

BIOTUSSIL, perorálne kvapky, roztok 100 ml

Tradičný rastlinný liek z 8 liečivých rastlín určený na indikácie overené výhradne dlhodobým používaním. Pomocný liek pri akútnych a chronických ochoreniach dýchacích ciest, vrátane nádchy a zápaloch prínosových dutín. *Liek na vnútorné použitie

Akcia 20
zľava 15%

BRUFEN 400 TBL FLM 30x400MG WHITE *

Účinná liečba akútnej bolesti zubov, svalov, bolestivej menštruácie, migrén a horúčkovitých stavov. *Liek na vnútorné použitie.

Akcia 21
zľava 15%

Strepfen 24 tbl

Rýchlo a dlhodobo uľaví od zápalu a opuchu v krku. Uľaví od silnej bolesti v krku až na 3 hodiny. Obsahuje flurbiprofen, ktorý pôsobí proti zápalu.

Akcia 22
zľava 10%

Olynth® HA 0,05% dos. spray 10 ml *

Určený na liečbu nádchy pre dospelých a detí od 7 rokov. Pomocná látka natrium-hyaluronát napomáha zvlhčeniu nosnej sliznice. Obsahujú xylometazolín hydrochlorid. *Lieky na vonkajšie použitie.

Späť na začiatok stránky