Družstvo lekární

Prvé a jediné nezávislé združenie lekárnikov - majiteľov lekární

prihlásenie Družstvo lekární, prvé a jediné nezávislé združenie lekárnikov - majiteľov lekární

Zdravotná a lieková poradňa

Obráťte sa na nás so svojimi otázkami a zdravotnými problémami


Na Vaše otázky sú pripravení odpovedať naši odborníci - lekárnici, ktorých nájdete v každej členskej lekárni.

"Pani Gombošová, veľmi pekne Vám ďakujem za skorú odpoveď a za ochotu venovať čas mojim riadkom. Prajem krásny deň."

Michaela Kalivodová


Mapa

Členských lekární Družstva lekární

Naša kancelária

Družstvo lekární Geromettu č.1 010 01 Žilina +421 903 304 997 +421 948 493 932 office@dl.sk

PharmDr. Ida Krupinská - Lekáreň Ida

PharmDr. Ida Krupinská

Lekáreň Ida

Novinky

skol.bus

RADY Z LEKÁRNE – NÁSTUP DO ŠKOLY A OCHORENIA V KOLEKTÍVE.

Od 2. septembra nastupujú naše ratolesti do škôl a tí menší do škôlky. A tak nielen kvôli chladnejšiemu počasiu, ale aj kvôli kolektívu, do ktorého [...]

merania_plagat

Poznáte Váš kód zdravého života?

Mesiac september je už tradične Mesiacom O Srdcových Témach. Jeho vrcholom je Deň srdca – 25. september, kedy budú po celom Slovensku prebiehať  mnohé osvetové akcie zamerané na prevenciu srdcovo-cievnych [...]

imunita

LEKÁRNIK RADÍ – JESENNÉ OBDOBIE A IMUNITA…

…často komunikovaná téma v lekárni v čase nástupu detí do školských kolektívov a v čase zvýšeného výskytu respiračných ochorení. V súčasnosti sú čoraz viac populárne [...]

hruška

Jesenné ovocie – Hruška

Hrušky boli známe pred viac ako 3000 rokmi. Odvar z hrušiek sa podával pri všetkých chorobách spojených s vyššími teplotami a zimnicou. Hrušky sú ľahko staviteľným ovocím. Hrušky [...]

brusnice

Trápia vás zápaly močových ciest? Siahnite po brusniciach!

Infekcia číha v bazénoch, na kúpaliskách. A bolesť a pocity pálenia nedajú na seba dlho čakať… Rozlúčiť sa s touto nepríjemnou spoločníčkou nám pomôžu brusnice. [...]

Aktuálne akcie September - Október 2015

Akcia 1
zľava 10%

PARALEN® GRIP chrípka a bolesť 24 tbl*

Účinná kombinácia proti príznakom chrípky a nachladnutia, ktorá pomáha zbaviť sa: - horúčky - upchatého nosa - bolesti hlavy - bolesti v hrdle Vďaka obsahu kofeínu pomáha proti únave a ospalosti. *Liek na vnútorné použitie

Akcia 2
zľava 10%

MAGNE B6® FORTE TABLETY 50 tbl, MAGNE B6® FORTE STICK PACK 20 vrec

Magne B6® Forte tablety a stick pack obsahujú citrát horčíka pre účinné doplnenie horčíka. Horčík a vitamín B6 prispievajú k zníženiu vyčerpania a únavy a k správnej funkcii psychiky. Výživové doplnky.

Akcia 3
+ OlynMuco

Olynth® HA 0,1 %, nosová roztoková aerodisperzia,10 ml* Pri kúpe Olynth® HA 0,1 % nosovej aerodisperzie dostanete OlynMuco s príchuťou mentolu za 0,01 EUR.

RÝCHLA ÚĽAVA OD NÁDCHY - liečba nádchy - uvoľnenie prinosových dutín - zvlhčujúci účinok *Liek na vnútorné použitie.

Akcia 4
zľava 20%

Brufedol 200 mg gra eff 20x200 mg*, Brufedol 400 mg gra eff 20x400 mg*, Brufedol 400 mg gra eff 30x400 mg*

je nový, rýchlo vstrebateľný liek proti bolesti. Brufedol – ibuprofen od originálneho výrobcu lieku Brufen. *Liek na vnútorné použitie.

Akcia 5
zľava 20%

BRUMARE 1 mg/ml nosová roztoková aerodisperzia1x10 ml/10mg*, BRUMARE 0,5 mg/ml nosová roztoková aerodisperzia 1x10 ml/5mg*

More pomoci pre upchaté nosy. Účinok už po niekoľkých minútach, efekt pretrváva až 8 hodín, bez konzervačných látok, vhodný aj pre deti od 2 rokov. Obsahuje xylometazolín. *Lieky na vnútorné použitie.

Akcia 6
zľava 15%

VIBOVIT® JUNIOR PRÁŠOK s jahodovou príchuťou 30 ks, VIBOVIT® JUNIOR PRÁŠOK s pomarančovou príchuťou 30 ks

VIBOVIT® JUNIOR prášok s jahodovou/pomarančovou príchuťou 30ks - komplex 10 vitamínov, bez umelých príchutí, bez konzervačných látok a bez laktózy. *Výživové doplnky.

Akcia 7
zľava 10%

DITUSTAT 25 ml*, 50 ml*

Nekodeínové antitusikum so silným antitusickým a antihistamínovým účinkom, ktorý môže priaznivo ovplyvniť i kašeľ alergického pôvodu. *Lieky na vnútorné použitie.

Akcia 8
zľava 15%

GS Vitamín C 1000 mg, 100+20 tbl alebo 50+10 tbl

Prípravok obsahuje vitamín C v špeciálnej tablete TIME-RELEASE, ktorá zaisťuje jeho postupné uvoľňovanie. Navyše je obohatený o šípky - bohatý zdroj flavonoidov. Vitamín C je významný antioxidant, ktorý má široké spektrum pôsobenia: podporuje obranyschopnosť, chráni srdce a cievy, pomáha udržiavať zdravé ďasná. Výživové doplnky.

Akcia 9
zľava 15%

GS Koenzým Q10 30mg, 30+30 cps alebo GS Koenzým Q10 60mg, 30+30 cps

Prípravok dodá organizmu optimálnu dávku koenzýmu Q10 s vysokou vstrebateľnosťou. Navyše je obohatený o biotín, ktorý prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu a činnosti nervovej sústavy. Výživové doplnky.

Akcia 10
akcia 1 + 1

HLIVA USTRICOVITÁ S RAKYTNÍKOVÝM OLEJOM 50+10 cps

Hliva obohatená o rakytníkový olej. Rakytník podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu a znižuje únavu. Hliva pochádza od kontrolovaných pestovateľov EU s deklarovaným obsahom betaglukánu a hubovej vlákniny. Bez prímesí a konzervačných látok s využitím aktívnych látok celej hlivy. Výživový doplnok.

Akcia 11
DARČEK

RAKYTNÍČEK MULTIVITAMÍNOVÉ ŽELATÍNKY S RAKYTNÍKOM 70 ks alebo RAKYTNÍČEK MULTIVITAMÍNOVÉ ŽELATÍNKY S RAKYTNÍKOM PRÍCHUŤ HRUŠKA 60 ks

RAKYTNÍČEK želatínky obsahujú rakytník a zmes ovocných koncentrátov a vitamíny. Rakytník, ako prírodný zdroj vitamínu C , podporuje obranyschopnosť organizmu. Výživový doplnok. **Pri kúpe RAKYTNÍČEK želatínky s rakytníkom 70ks alebo Rakytníček želatinky s príchuťou hruška 60 ks dostanete RAKYTNÍČEK cereálne tyčinky jablko 3x35g ZADARMO.

Akcia 12
zľava 14%

Strepfen 24 pastiliek*

Je indikovaný na tlmenie bolesti a opuchu pri zápalových a infekčných ochoreniach horných dýchacích ciest bakteriálneho alebo vírusového pôvodu. Uľaví od bolesti v krku až na 3 hodiny. Obsahuje flurbiprofen, ktorý pôsobí proti zápalu. *Liek na vnútorné použitie.

Akcia 13
zľava 14%

Nurofen pre deti, susp. 2% 100 ml* alebo Nurofen pre deti jahoda, susp. 2% 100ml*

Suspenzia pre deti už od 3 mesiacov. Rýchla a účinná úľava od horúčky a bolesti. Pomáha znížiť horúčku až na 8 hodín. S obľúbenou jahodovou alebo pomarančovou príchuťou. Obsahuje ibuprofén. *Lieky na vnútorné použitie.

Akcia 14
zľava 12%

LACTOSEVEN 20 tbl

Obsahuje 7 kmeňov dvojito obalených baktérií mliečneho kvasenia (baktérie sú chránené pred pôsobením žalúdočnej kyseliny) a inulínovú vlákninu. Neobsahuje laktózu, mliečne bielkoviny, lepok ani kvasnice. Vhodný počas a po antibiotickej liečbe. Výživový doplnok.

Akcia 15
AKCIA 1 + 1

DIOSVEN® tablety - akciové balenie 1+1 ZDARMA

Obsahuje mikronizovanú purifikovanú flavonoidnú frakciu diosmínu 450 mg a hesperidínu 50 mg. Uvoľnenie účinných látok z tabliet DIOSVEN® dokazujú výsledky nezávislého akreditovaného laboratória. Výživový doplnok.

Akcia 16
AKCIA 1 + 1

DIOSVEN® gel - akciové balenie 1+1 ZDARMA

Gél priaznivo ovplyvňuje pocit ťažkých a unavených nôh, prináša okamžitú chladivú úľavu. Kozmetický výrobok.

Akcia 17
zľava 10%

CEMIO KAMZÍK® 60 cps

Unikátna kombinácia švajčiarskeho kolagénu NCI® + NCII® a vitamínu C. - Vitamín C je dôležitý pre správnu tvorbu kolagénu v kĺbových chrupavkách. - Kolagén je základnou stavebnou zložkou kĺbových chrupaviek, väzív a šliach. - 60 kapsúl – kúra na 2 mesiace. Výživový doplnok.

Akcia 18
zľava 15%

PREVENTAN® AKUT 30 tbl alebo PREVENTAN® AKUT s novou príchuťou (30 tbl)

OBSAHUJE • ProteQuine ® - originálna, biologicky aktívna látka • Beta-cyklodextrín • Vitamín C - prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, k zníženiu miery únavy a vyčerpania, a zvyšuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu • 1 tabletu 2 x denne nechajte voľne rozpustiť v ústach Výživový doplnok je vhodný aj pre deti od 3 rokov.

Akcia 19
zľava 10%

BELIEMA® EXPERT INTIM KRÉM 50ml***

novinka v starostlivosti o vaginálne zdravie • vaginálne tablety, intímne krém a intímny gél • komlexný rad 3 produktov vhodných pri bakteriálnej aj kvasinkovej vaginálnej infekcii • bezpečné pre tehotné aj dojčiace ženy • sú vhodné v priebehu aj po liečbe antibiotikami

Akcia 20
zľava 10%

BELIEMA® EXPERT INTIM GÉL 200ml***

novinka v starostlivosti o vaginálne zdravie • vaginálne tablety, intímne krém a intímny gél • komlexný rad 3 produktov vhodných pri bakteriálnej aj kvasinkovej vaginálnej infekcii • bezpečné pre tehotné aj dojčiace ženy • sú vhodné v priebehu aj po liečbe antibiotikami

Akcia 21
zľava 10%

BELIEMA® EFFECT 10 vaginálnych tabliet****

• novinka v starostlivosti o vaginálne zdravie • vaginálne tablety, intímne krém a intímny gél • komlexný rad 3 produktov vhodných pri bakteriálnej aj kvasinkovej vaginálnej infekcii • bezpečné pre tehotné aj dojčiace ženy • sú vhodné v priebehu aj po liečbe antibiotikami *** Kozmetické výrobky. **** Zdravotnícka pomôcka.

Späť na začiatok stránky