Družstvo lekární

Prvé a jediné nezávislé združenie lekárnikov - majiteľov lekární

prihlásenie Družstvo lekární, prvé a jediné nezávislé združenie lekárnikov - majiteľov lekární

Zdravotná a lieková poradňa

Obráťte sa na nás so svojimi otázkami a zdravotnými problémami


Na Vaše otázky sú pripravení odpovedať naši odborníci - lekárnici, ktorých nájdete v každej členskej lekárni.

"Zdravím Družstvo lekární a veľmi pekne ďakujem za erudovanú odpoveď menovite p. PharmDr. Ladislavovi Lukášovi (pán doktor, keby som bývala v Bánovciach a nie v Bratislave, tak chodím iba do Vašej lekárne). Bol to výborný nápad, že Družstvo lekární založilo túto poradňu a poskytujete laikom veľmi potrebné rady – zrozumiteľne, ale aj na vysokej profesionálnej úrovni. Preto budem rada propagovať Vašu stránku v okruhu svojej rodiny a známych."

PhDr. Adela Danielová


Mapa

Členských lekární Družstva lekární

Naša kancelária

Družstvo lekární Geromettu č.1 010 01 Žilina +421 903 304 997 +421 948 493 932 office@dl.sk

lekárnik

Mgr. Alžbeta Kožuchová

Lekáreň Vitalis

Novinky

vlasy v lete

Tipy na zdravé vlasy v lete

Leto je síce krásne a takmer každý ho miluje, no Vaše vlasy to nemusia cítiť rovnako. Tak, ako je letné slnko neľútostné k pokožke, je totiž neľútostné [...]

Ebola

Vírusové ochorenie Ebola

Čo je Ebola? Ebola je zriedkavé, ale veľmi závažné ochorenie spôsobené vírusom Ebola, ktoré často končí smrťou.   Ochorenie sa prenáša priamym kontaktom s krvou [...]

citr.voda

Vedeli ste, aké účinky môže mať obyčajná citrónová voda?

Každý z nás má svoje ranné rituály – sprcha, umyť zuby, podaktorí aj raňajky… Avšak zmeniť tento zabehnutý kolotoč nám väčšinou po ránu spôsobuje takú [...]

prirodne kupaliska

Stav prírodných a umelých kúpalísk v SR

Pre premenlivé a nestále počasie bola návštevnosť na kúpaliskách aj počas tohto týždňa nízka a ich prevádzka prerušovaná. Na zahájenie prevádzky čaká ešte 6 umelých kúpalísk [...]

deti leto

Užitočné informácie pre rodičov počas letných mesiacov

Leto v nás evokuje nielen pohodu a pekné počasie s predstavou slnečných lúčov, vody a oddychu, ale prináša so sebou aj niektoré riziká, ktoré hrozia najmä deťom,  a o ktorých [...]

Aktuálne akcie Máj - Jún 2014

Akcia 1
zľava 15%

ExoPic forte

Dlhotrvajúci repelentný spray na odpudzovanie kliešťov, komárov, ovadov a múch.

Akcia 2
zľava 15%

Daylong ultra SPF 25

Účinná ochrana pred slnkom vďaka širokospektrálnym UVB a UVA filtrom.

Akcia 3
zľava 15%

ExoPic kids

Dlhotrvajúci detský repelentný spray na odpudzovanie kliešťov, komárov, ovadov a múch.

Akcia 4
zľava 15%

Daylong kids SPF 30

Spoľahlivá ochrana pred slnkom pre detskú kožu.

Akcia 5
zľava 10%

Imodium 2 mg/ 20 cps

Imodium, tvrdé kapsuly na vnútorné použitie, liek na rýchlu a šetrnú liečbu akútnej a chronickej hnačky. Upravuje zníženú absorpciu tekutín a dôležitých živín, čím pomáha zabraňovať dehydratácii organizmu.

Akcia 6
zľava 15%

GS Betakarotén FORTE cps 90+ 45

Silná dávka betakaroténu pre krásnu pokožku pri intenzívnom opaľovaní. Beta-karotén je prirodzeným zdrojom vitamínu A, ktorý má pozitívny vplyv na pokožku, zrak a imunitný systém.

Akcia 7
zľava 10%

Compeed upokoj. náplasť proti vzniku pľuzgierov

• okamžite uľavuje od pálčivej bolesti a chráni, aby zabránila vzniku pľuzgiera vďaka kombinácii hydrokoloidnej technológie a aloe vera • chráni pokožku pred odieraním a vznikom pľuzgiera vďaka hydrokoloidnej vrstve. S aloe vera

Akcia 8
zľava 15%

GS Omega 3 cps 100+ 50

Nenasýtené mastné kyseliny EPA a DHA priaznivo prispievajú k normálnej činnosti srdca, mozgu a zraku. V prirodzenej forme tzv. triglyceridov, ktorá je až o 50 % lepšie vstrebateľná.

Akcia 9
zľava 10%

Visine Classic 0,05%

Očná roztoková instilácia na odstránenie začervenavia a opuchu očí, ktoré je spôsobené dymom, prachom, vetrom, chlórovanou vodou, svetlom, kozmetickými prípravkami, kontaktnými šošovkami, ako aj na zápal očných spojoviek spôsobený alergiou.

Akcia 10
60ks ZADARMO

HLIVA USTRICOVITÁ s rakytníkovým olejom

Hliva ustricovitá v spojení so 100% rakytníkovým olejom je vďaka obsahu rakytníka vhodným výživovým doplnkom pri podpore obranyschopnosti organizmu. Prvý originálny výrobok Hliva ustricovitá ZADARMO.

Akcia 11
zľava 10%

Proenzi Comfort 60 tbl (ArthroStop)

Proenzi je nové meno pre ArthroStop

Akcia 12
10ml ZADARMO

100% RAKYTNÍKOVÝ OLEJ

Olej bez ďalších olejových prímesí. Rakytník je prírodným zdrojom rakytníkového oleja. Podporuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu, posilňuje činnosť srdcovo-cievneho systému, slúži na podporu tráviaceho traktu a pomáha udržiavať zdravú pokožku.

Akcia 13
zľava 12%

Scholl, Kúra na nechtovú mykózu

- Pomáha predchádzať šíreniu infekcie a recidíve (k opätovnému vráteniu) - S jednorazovými pilníkmi na odstránenie poškodenej časti nechtu - Tekutá kúra preniká do nechtu a vytvára nepriaznivé prostredie pre huby

Akcia 14
zľava 10%

Gingko Magne VULM 60 tbl

Výživový doplnok Ginkgo Magne VULM obsahuje v 1 tablete až 60 mg štandardizovaného extraktu z gingko biloba. Taktiež obsahuje aj 150 mg horčíku, ktorý prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, k správnemu fungovaniu nervového systému a svalov a k správnej funkcii psychiky.

Akcia 15
zľava 15%

Biopron Forte 30 cps

Obsahuje Saccharomyces boulardii, laktobacily, fruktooligosacharidy a inulín. 10 miliárd baktérií v dennej dávke. Vhodný pre dospelých a deti od 6. mesiaca veku.

Akcia 16
zľava 10%

UrinalAkut FORTE so zlatobyľou 10 tbl

Na rýchlu starostlivosť o zdravie močových ciest.

Akcia 17
zľava 12%

Dettol 0,2% antiseptický sprej

Na čistenie čerstvých drobných rán a na likvidáciu bežných baktérií, ktoré infikujú drobné rany. V efektívnej forme v spreji. Neštípe, nefarbí, nezapácha, bez jódu. Sprej je určený len na vonkajšie použitie. Účinná látka benzalkóniumchloridu.

Akcia 18
zľava 10%

UrinalAkut FORTE so zlatobyľou 20 tbl

Na rýchlu starostlivosť o zdravie močových ciest.

Akcia 19
zľava 12%

Regulax perorálny roztok

Regulax pikosulfát je preháňadlo. Veľkosť balenia: 10ml, 20ml.

Akcia 20
zľava 10%

Canespor® roztok

• roztok pre liečbu plesne na nohách, rukách a ďalších častiach tela • vhodný na aplikáciu do vlasov, ochlpených častí tela a medziprstových priestorov • komfortná aplikácia – len 1x denne

Akcia 21
zľava 12%

Regulax perorálne kocky

Preháňadlo rastlinného pôvodu. Veľkosť balenia. 6, 18 kociek. Regulax je určený na krátkodobé použitie pri zápche, prípadne pri stavoch, ktoré vyžadujú ľahké vyprázdnenie.

Akcia 22
zľava 10%

Livostin® 0,5 mg/ml

Nosová suspenzná aerodisperzia Livostin® 0,5 mg/ml obsahuje liečivo levocabastini hydrochlorium. Na nazálne použitie. Livostin ®0,5 mg/ml je účinným antihistaminikom s rýchlym nástupom a predĺženým trvaním účinku. Účinkuje cielene, priamo v mieste ťažkostí. Pred použitím lieku si pozorne prečítajte písomnú informáciu pre používateľa alebo sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom.

Späť na začiatok stránky