Družstvo lekární

Prvé a jediné nezávislé združenie lekárnikov - majiteľov lekární

prihlásenie Družstvo lekární, prvé a jediné nezávislé združenie lekárnikov - majiteľov lekární

Zdravotná a lieková poradňa

Obráťte sa na nás so svojimi otázkami a zdravotnými problémami


Na Vaše otázky sú pripravení odpovedať naši odborníci - lekárnici, ktorých nájdete v každej členskej lekárni.

"Takhle jsem to potreboval vysvetlit, uz jsem to pochopil."

p. Blazek


Mapa

Členských lekární Družstva lekární

Naša kancelária

Družstvo lekární Geromettu č.1 010 01 Žilina +421 903 304 997 +421 948 493 932 office@dl.sk

PharmDr. Igor Kišška - Lekáreň Cyprián

PharmDr. Igor Kišška

Lekáreň Cyprián

Novinky

index

Prečistite si na jar organizmus

Človek by mal s prvými jarnými lúčmi očistiť svoju myseľ, ale aj svoje telo. Hovorí sa tomu detoxikácia, zbavovanie škodlivín.   Náš organizmus je po [...]

jar

Jar je konečne tu, naštartujte svoju imunitu!

Začiatok jari je pre naše zdravie zvláštne obdobie. Na jednej strane je prísľubom novej energie, na strane druhej počas neho častejšie dochádza k nachladnutiam, mnohí [...]

unava

Čo robiť proti jarnej únave?

Odborníci sa zhodujú na tvrdení, že nejde o chorobu ako takú. Na druhej strane však potvrdzujú, že jarná únava skutočne existuje a nejedná sa len [...]

jarna starostlivosť o pleť

Jarná starostlivosť o pleť

Ako sa starať o pleť na jar ?   Ako náhle na nás po zime vykukne slniečko, všetci ihneď odhadzujeme kabáty a s chuťou sa [...]

Lekárnik-radí---užívanie-liečiv

LEKÁRNÍK RADÍ – UŽÍVANIE LIEČIV

    Mám to užiť pred jedlom, alebo po jedle?   To je veľmi častá otázka pacientov v lekárni. Väčšinou ešte zaznie dovetok: „A ja [...]

Aktuálne akcie Marec - Apríl 2015

Akcia 1
zľava 12%

Strepfen 24 tbl

Je indikovaný na tlmenie bolesti a opuchu pri zápalových a infekčných ochoreniach horných dýchacích ciest bakteriálneho alebo vírusového pôvodu. Uľaví od silnej bolesti v krku až na 3 hodiny. Obsahuje flurbiprofen, ktorý pôsobí proti zápalu. *Liek na vnútorné použitie.

Akcia 2
zľava 12%

Gaviscon 24 tbl, 48 tbl

Na liečbu príznakov pálenia záhy a porúch s trávením spojených s refluxom. Je bezpečný aj pre tehotné a dojčiace ženy.** Zľava platí aj pre Gaviscon susp. 1x150 ml.

Akcia 3
zľava 15%

BRUFEN 400 TBL FLM 30x400 mg WHITE

Účinná liečba akútnej bolesti zubov, svalov, bolestivej menštruácie, migrén a horúčkovitých stavov. *Liek na vnútorné použitie.

Akcia 4
zľava 10%

Brufedol 400 mg šumivý granulát

je nový, rýchlo vstrebateľný liek proti bolesti. Brufedol – ibuprofen od originálneho výrobcu lieku Brufen. *Liek na vnútorné použitie.

Akcia 5
zľava 15%

GS Laktobacily FORTE 20, 60+20 cps, 30+10 cps

Gigantická sila 20 miliárd laktobacilov. Unikátny komplex 9 kmeňov baktérií mliečneho kvasenia, navyše s vlákninou inulínom. Prípravok je vhodný aj pre deti, tehotné a dojčiace ženy, aj pre diabetikov. Výživový doplnok.

Akcia 6
zľava 10%

DITUSTAT 25 ml*, DITUSTAT 50 ml*

Nekodeínové antitusikum so silným antitusickým a antihistamínovým účinkom, ktorý môže priaznivo ovplyvniť i kašeľ alergického pôvodu. *Lieky na vnútorné použitie.

Akcia 7
zľava 15%

GYNOLACT TBL VAG 1x8*

Vaginálne tablety pre bakteriálnu rovnováhu. Obsahuje laktobacily typické pre vaginálnu mikroflóru. Pomáha obnovovať a posilňuje prirodzenú mikroflóru pošvy. Nevyteká a nešpiní bielizeň.* Zdravotnícka pomôcka.

Akcia 8
zľava 14%

OPHTHALMO–SEPTONEX GTT 10 ml*

Oftalmologikum s antiseptickým účinkom, má baktericídne aj antifungálne vlastnosti. Liek je určený na vkvapkávanie do oka pri liečbe nehnisavých zápalov. *Liek na vonkajšie použitie.

Akcia 9
zľava 15%

B17 APRICARC s marhuľovým olejom 50+10 cps

Výživový doplnok obsahuje marhuľové jadrá, hlivu ustricovú, reishi a rakytník. Hliva ustricová podporuje správne fungovanie organizmu a dopĺňa telu potrebné látky (betaglukány, vlákninu). Rakytník a reishi podporujú prirodzenú obranyschopnosť organizmu.

Akcia 10
zľava 20%

HLIVA USTRICOVITÁ s rakytníkovým olejom 50+10 cps

Hliva ustricovitá s rakytníkovým olejom obsahuje 2 účinné zložky: čistú hlivu bez prímesí vrátane hubovej vlákniny s deklarovaným obsahom beta- glukánov, ktorá pochádza od kontrolovaných českých pestovateľov a 100% rakytníkový olej bez prímesí. Výživový doplnok vďaka obsahu rakytníka je vhodný na posilnenie imunity.

Akcia 11
zľava 10%

GS Condro DIAMANT 30 tbl, 60 tbl

Diamant medzi kĺbovými prípravkami. Pre komplexnú starostlivosť o pohybový aparát. Obsahuje glukozamín sulfát v kvalite Clini-Q® a unikátny DIAMANT FORTESCIN® - komplex aescinu a vitamínu. Vitamín C pre tvorbu pevnej kolagénovej siete chrupaviek a meniskov.

Akcia 12
zľava 12%

SCHOLL Kúra na nechtovú mykózu 3,8 ml *

Pomáha predchádzať šíreniu infekcie a recidíve (k opätovnému vráteniu). S jednorazovými pilníkmi na odstránenie poškodenej časti nechtu. Tekutá kúra preniká do nechtu a vytvára nepriaznivé prostredie pre huby *Zdravotnícka pomôcka

Akcia 13
zľava 10%

Compeed náplasť na opary 15 ks*

Náplasť na opary, je diskrétny prostriedok na liečbu oparov, ktorý ranu uzatvára a zároveň hojí. Je vyvinutá pre tých, ktorí chcú opar skryť a chrániť, pričom sa nespomalí proces hojenia. *Zdravotnícka pomôcka.

Akcia 14
zľava 10%

Nicorette Spray 1 mg/dávka*

Liek Nicorette Spray 1 mg/dávka obsahuje nikotín. Orálna aerodisperzia, roztok. Aplikácia na ústnu sliznicu. Klinicky overený nikotínový sprej, ktorý zmierňuje chuť na cigaretu a abstinenčné príznaky spojené s odvykaním od fajčenia. Účinkuje rýchlo a potláča túžbu po cigarete a nutkanie fajčiť už po 60 sekundách. V jednom balení 150 dávok. * Liek na vnútorné použitie.

Akcia 15
zľava 15%

UROVAL® manosa AKUT 10 tbl

Unikátne spojenie brusníc a D-manózy. Vysoká koncentrácia obsiahnutých látok. Denná dávka 50 mg PAC. Vyrobené v ČR.

Akcia 16
zľava 12%

Preventan® Akut 30 tbl. nová príchuť + vitamín C, Preventan® Akut 30 tbl. + vitamín C

Preventan® Akut obsahuje ProteQuine ® - originálna, biologicky aktívna látka VITAMÍN C prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a zvyšuje prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Beta-cyklodextrín Iba 1 tabletu 2 x denne nechajte voľne rozpustiť v ústach. Výživový doplnok je vhodný aj pre deti od 3 rokov.

Akcia 17
zľava 10%

Livinorm 20 tbl, 40 tbl

Livinorm regeneruje a chráni pečeň. Obsiahnutý pestrec mariánsky zlepšuje detoxikačnú schopnosť pečene a podporuje regeneráciu pečeňových buniek.

Akcia 18
zľava 10%

Prostenal Forte 30 tbl, 60 tbl

Saw pametto a pŕhľava dvojdomá pomáhajú zachovať normálnu funkciu močového ústrojenstva a zdravie prostaty.

Akcia 19
zľava 15%

BRUFEN SIRUP 100 ml

Krátkodobá liečba horúčky u detí starších ako 3 mesiace. Mierna až stredne silná bolesť (bolesť zubov, pooperačná bolesť, bolesť hlavy). *Lieky na vnútorné použitie.

Späť na začiatok stránky