Družstvo lekární

Prvé a jediné nezávislé združenie lekárnikov - majiteľov lekární

prihlásenie Družstvo lekární, prvé a jediné nezávislé združenie lekárnikov - majiteľov lekární

Prečo sa stať členom Družstva lekární ?

 

 

………výhodnejšie obchodné podmienky

Súčasní členovia Družstva lekární prevádzkujú takmer 100 lekární. Je preto prirodzené, že obchodné podmienky tohto celku sú nadštandardné. Pre rok 2015 sa nám podarilo uzavrieť veľmi výhodné zmluvy s distribučnými spoločnosťami Phoenix – Zdravotnícke zásobovanie a Unimed s.r.o.. Obchodné podmienky každej lekárne u zmluvného distribútora sú naozaj exkluzívne, nezanedbateľnými výhodami sú aj ďalšie benefity vo forme dodávok výpadkového sortimentu alebo možnosť získať úver za výhodných podmienok. A navyše, ďalšia časť prostriedkov je určená priamo pre potreby DL, pre ďalšie rozširovanie ponúkaných služieb, teda pre Vás.

 

………okamžitý prístup k objednávkam klientov nakupujúcim cez internet

Pozrite si stránku www.ilekaren.sk – v sekcii O nás sú Partnerské lekárne. Môže tam byť aj tá Vaša. Sú to lekárne, ktoré realizujú objednávky návštevníkov tejto internetovej stránky. V praxi to znamená, že Vám príde e-mailom objednávka, ktorú neskôr, priamo v lekárni, vydáte objednávateľovi. Výhod je hneď niekoľko: – pre lekáreň je to obrat, ktorý by nikdy nezískala, – je to pre Vás nový pacient/klient, ktorý by možno do Vašej lekárne nikdy neprišiel. Či sa stane Vašim stálym pacientom, je teraz už len na Vás, – za túto službu neplatíte, celý zisk je Váš, – navyše, DL je súčasťou spoločnosti iLekáreň, s.r.o. a teda jej ekonomický úspech sa Vám vráti dvojnásobne.

 

………propagácia lekárne

Zviditeľnenie lekární Družstva prebieha prostredníctvom ich jednotného označenia, i prostredníctvom ďalších reklamných predmetov ako sú kalendáre a PF-ka. Pripravovaný jednotný design niektorých prvkov lekární pomôže širokej verejnosti nájsť si v širokej ponuke lekární práve tú Vašu a spojiť si ju (aj prostredníctvom značky DL) s vysokou kvalitou, odbornosťou a milým prístupom.

 

………zvýhodnené telefonovanie

Vďaka exkluzívnej zmluve so spoločnosťou Telekom Vám ponúkame možnosť neobmedzeného telefonovania na pevné linky a zvýhodnenej tarifikácie volaní na mobilné čísla za paušál nižší ako doteraz platíte. Vaše telefónne čísla Vám zostávajú, len za ne platíte menej. Získate tak väčší priestor komunikovať s pacientmi či obchodnými partnermi. A k tomu neobmedzený vysokorýchlostný internet za bezkonkurenčných podmienok.

 

………Karta zdravia

Karty zdravia® je pacientsky orientovaný vernostný systém s definovanými podmienkami pre pacienta i zúčastnenú lekáreň. Nemusíte nič vymýšľať. Hlavné zásady sú stanovené a detaily si lekáreň prispôsobí na svoje podmienky. Získate hotovú prezentáciu na stránke www.kartazdravia.sk, formuláre prihlášok, veľkoformátový propagačný plagát, nálepku na dvere. Zabezpečíme dodávku individualizovaných kariet pre každú lekáreň za veľmi výhodných podmienok, v prípade záujmu aj propagačné tašky s logom Karty zdravia, darčekové hrnčeky a to za dobré ceny vďaka spoločnému nákupu všetkých členom DL.

 

………členstvo v prvom roku bez vstupného poplatku

Členský príspevok je splatný až jeden celý rok po vstupe do Družstva lekární. Získavate tak možnosť naplno si vyskúšať výhody ponuky DL v reálnej prevádzke.

 

 

Toto sú reálne, praktické, najčastejšie využívané služby a podpora. O ďalšom vývoji a plánoch DL sa dozviete viac na stretnutiach, ktoré organizuje Družstvo lekární.

 

 

Neváhajte a staňte sa členom Družstva lekární!

 


Mapa

Členských lekární Družstva lekární

Naša kancelária

Družstvo lekární Geromettu č.1 010 01 Žilina +421 903 304 997 +421 948 493 932 office@dl.sk

Mgr. Hana Gombošová - Lekáreň Kamilka

Mgr. Hana Gombošová

Lekáreň Kamilka

Novinky

voda

Pitný režim počas teplých letných dní

Voda je životne dôležitou tekutinou v našom tele. Človek dokáže prežiť týždne bez jedla, bez vody iba 2-3 dni. Chcete vedieť, koľko tekutín by ste [...]

sluničko

LIEKY A SLNKO?

Pacienti sa stretnú s upozornením, že pri užívaní niektorých liekov nie je vhodný pobyt na slnku.   Ako to môže spolu súvisieť? Uvádzam najčastejšie príklady. [...]

brusnice

Trápia vás zápaly močových ciest? Siahnite po brusniciach!

Infekcia číha v bazénoch, na kúpaliskách. A bolesť a pocity pálenia nedajú na seba dlho čakať… Rozlúčiť sa s touto nepríjemnou spoločníčkou nám pomôžu brusnice. [...]

Straw hat , book and seashells on the beach with people walking

Aby slnko bolo liekom

Viete, ako vyzerá najpríjemnejšie dávkovanie vitamínu D? No predsa pobyt na slniečku, ktoré nám plne dokáže zabezpečiť potrebnú dávku tohto vitamínu, dôležitého najmä pre zdravé [...]

vlasy v lete

Tipy na zdravé vlasy v lete

Leto je síce krásne a takmer každý ho miluje, no Vaše vlasy to nemusia cítiť rovnako. Tak, ako je letné slnko neľútostné k pokožke, je totiž neľútostné [...]

Aktuálne akcie Marec - Apríl 2017

Akcia 1
zľava 5%

RAKYTNÍČEK multivitamínové

Želatínky RAKYTNÍČEK majú skvelú chuť vďaka obsahu ovocnej šťavy. Obsahujú 9 vitamínov vrátane rakytníka, ktorý je prírodným zdrojom vitamínu C. Veľkonočné balenie obsahuje DARČEK čokoládové kuriatko s rakytníkom.

Akcia 2
zľava 10%

MAGNE B6 FORTE

Magne B6® Balance a Magne B6® Forte obsahujú horčík a vitamín B6. Magne B6® Balance naviac obsahuje vitamín B9, ktorý podporuje normálnu psychickú činnosť, ako je pamäť, koncentrácia a odolnosť voči stresu. Horčík a vitamín B6 prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania.

Akcia 3
zľava 10%

Strepsils plus spray 20 ml

Na silnú bolesť hrdla. Účinkuje proti baktériám. Pri problémoch s prehĺtaním. Obsahuje Flurbiprofen.

Akcia 4
zľava 12%

NUROFEN Rapid 400 mg

Rýchla a účinná úľava od bolesti a zápalu. Potláča horúčku pri chrípke a zápaloch horných ciest dýchacích. Liek je určený pre dospelých a deti od 12 rokov. Obsahuje ibuprofen.

Akcia 5
zľava 10%

MAGNE B6® BALANCE

Magne B6® Balance a Magne B6® Forte obsahujú horčík a vitamín B6. Magne B6® Balance naviac obsahuje vitamín B9, ktorý podporuje normálnu psychickú činnosť, ako je pamäť, koncentrácia a odolnosť voči stresu. Horčík a vitamín B6 prispievajú k zníženiu únavy a vyčerpania.

Akcia 6
zľava 10%

Olynth HA 0,1 %

Nosová roztoková aerodisperzia,10 ml, obsahuje xylometazolíniumhydrochlorid a je určená na podanie do nosa.

Akcia 7
zľava 15%

DIAREGUL

Diaregul obsahuje hnojník obyčajný, tinosporu srdcolistú, škoricu a zázvor. Je vhodný pre osoby so zvýšenou hladinou cukru v krvi a ako doplnok pri užívaní antidiabetík. Môžu ho užívať osoby s poruchou glukózovej tolerancie aj ľudia trpiaci nadváhou.

Akcia 8
zľava 15%

PESTREC + REISHI

Pestrec mariánsky prispieva k ochrane a detoxikácii pečene. Prípravok je kombinovaný so vzácnou hubou reishi, ktorá priaznivo vplýva na imunitu organizmu a obehovú sústavu. Je naviac doplnený o bazu čiernu, ktorá má pozitívny vplyv na prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Kombináciou zdraviu prospešných rastlín (pestrec mariánsky, čierna baza) a huby reishi dochádza k vzájomnému prepojeniu, ktoré posilňuje celkovú účinnosť prípravku.

Akcia 9
zľava 15%

Psilo-balsam gél 20 g

Antihistaminikum, antipruriginózum Gél s obsahom antihistaminika difenhydramínu určený na tlmenie alergických a svrbivých prejavov pokožky (slnečné alergie, bodnutie hmyzom, popŕhlenie, ovčie kiahne). PSILO-BALSAM® gél - rýchla úľava od svrbenia a bolesti!

Akcia 10
zľava 10%

Canespor® krém 15g

KONIEC SVRBENIA AJ PÁLENIA. KONIEC PLESNE. Canespor® je určený na liečbu kožnej mykózy (plesne) nôh, vrátane medziprstových priestorov a ďalších častí tela. Natiera sa len 1x denne. Obsahuje liečivo bifonazol.

Akcia 11
zľava 10%

NASAL DUO ACTIVE 1,0/50 mg/ml* - NASAL DUO ACTIVE 0,5/50 mg/ml*

Nosový sprej s dvojitým účinkom - váš upchatý nos nielen uvoľní, ale aj účinne zahojí podráždenú sliznicu. Obsahuje xylometazolíniumchlorid/dexpantenol. *Lieky na nazálne použitie.

Akcia 12
zľava 10%

GS Condro DIAMANT 60 tbl.

Prvý a jediný prípravok v SR s glukozamín sulfátom a unikátnym DIAMANT FORTESCINOM®! Obsahuje aescin pre správne krvné zásobenie kĺbového puzdra, väzív a šliach. Vitamín C pre tvorbu kolagénovej siete chrupaviek a meniskov.

Akcia 13
zľava 10%

PANCREOLAN® forte 60 tbl

Aby trávenie nebolo trápenie! Pancreolan® forte vám dodá potrebné tráviace enzýmy na prírodnej báze, ktoré podporia vaše trávenie a pôsobia proti plynatosti a nadúvaniu po jedle. Zlepšuje trávenie tučných a ťažko stráviteľných jedál. Pôsobí proti pocitu tlaku a plnosti po jedle. Obsahuje pankreatín.

Akcia 14
zľava 10%

Diclobene gél 100g

Diclobene - keď je rýchlosť a sila dôležitá - chladivý gél s diklofenakom - pre rýchlu a spoľahlivú úľavu od bolesti chrbta, svalov a kĺbov. Obsahuje sodnú soľ diklofenaku.

Akcia 15
zľava 15%

Vibovit

Vibovit®+ FARMA 50ks, Vibovit®+ Abeceda 50ks, Vibovit®+ Aqua 50ks, Vibovit®+ DINO 50ks, Vibovit®+ ZOO 50ks

Akcia 16
zľava 10%

CEMIO KAMZÍK

Unikátna kombinácia švajčiarského kolagénu NCI®, NCII® a vitamínu C. Vitamín C je dôležitý pre správnu tvorbu kolagénu v kĺbových chrupavkách. Kolagén je základnou stavebnou zložkou kĺbových chrupaviek, väzív a šliach. Kúra na 2 mesiace.

Akcia 17
zľava 10%

GYNOLACT TBL VAG 1x8

Vaginálne tablety pre bakteriálnu rovnováhu. Účinná pomoc pri obnove vaginálnej mikroflóry. Obsahuje laktobacily typické pre vaginálnu mikroflóru. Nevyteká a nešpiní bielizeň.

Akcia 18
zľava 11%

GS Koenzým Q10 30mg a 60mg

Prípravok s vysokou vstrebateľnosťou dodá organizmu optimálnu dávku koenzýmu Q10. Navyše je obohatený o biotín, ktorý prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu a činnosti nervovej sústavy.

Akcia 19
zľava 10%

LACTOSEVEN 20 tbl

Laktobacily s obsahom 7 kmeňov baktérií mliečneho kvasenia, inulínovej vlákniny a vitamínu D na imunitu. Ideálny na užívanie pri oslabení imunity, počas antibiotickej liečby a pri poruchách trávenia.

Akcia 20
zľava 10%

GS Condro DIAMANT 30 tbl.

Prvý a jediný prípravok v SR s glukozamín sulfátom a unikátnym DIAMANT FORTESCINOM®! Obsahuje aescin pre správne krvné zásobenie kĺbového puzdra, väzív a šliach. Vitamín C pre tvorbu kolagénovej siete chrupaviek a meniskov.

Späť na začiatok stránky