Družstvo lekární

Prvé a jediné nezávislé združenie lekárnikov - majiteľov lekární

prihlásenie Družstvo lekární, prvé a jediné nezávislé združenie lekárnikov - majiteľov lekární

Prečo sa stať členom Družstva lekární ?

 

 

………výhodnejšie obchodné podmienky

Súčasní členovia Družstva lekární prevádzkujú takmer 100 lekární. Je preto prirodzené, že obchodné podmienky tohto celku sú nadštandardné. Pre rok 2015 sa nám podarilo uzavrieť veľmi výhodné zmluvy s distribučnými spoločnosťami Phoenix – Zdravotnícke zásobovanie a Unimed s.r.o.. Obchodné podmienky každej lekárne u zmluvného distribútora sú naozaj exkluzívne, nezanedbateľnými výhodami sú aj ďalšie benefity vo forme dodávok výpadkového sortimentu alebo možnosť získať úver za výhodných podmienok. A navyše, ďalšia časť prostriedkov je určená priamo pre potreby DL, pre ďalšie rozširovanie ponúkaných služieb, teda pre Vás.

 

………okamžitý prístup k objednávkam klientov nakupujúcim cez internet

Pozrite si stránku www.ilekaren.sk – v sekcii O nás sú Partnerské lekárne. Môže tam byť aj tá Vaša. Sú to lekárne, ktoré realizujú objednávky návštevníkov tejto internetovej stránky. V praxi to znamená, že Vám príde e-mailom objednávka, ktorú neskôr, priamo v lekárni, vydáte objednávateľovi. Výhod je hneď niekoľko: – pre lekáreň je to obrat, ktorý by nikdy nezískala, – je to pre Vás nový pacient/klient, ktorý by možno do Vašej lekárne nikdy neprišiel. Či sa stane Vašim stálym pacientom, je teraz už len na Vás, – za túto službu neplatíte, celý zisk je Váš, – navyše, DL je súčasťou spoločnosti iLekáreň, s.r.o. a teda jej ekonomický úspech sa Vám vráti dvojnásobne.

 

………propagácia lekárne

Zviditeľnenie lekární Družstva prebieha prostredníctvom ich jednotného označenia, i prostredníctvom ďalších reklamných predmetov ako sú kalendáre a PF-ka. Pripravovaný jednotný design niektorých prvkov lekární pomôže širokej verejnosti nájsť si v širokej ponuke lekární práve tú Vašu a spojiť si ju (aj prostredníctvom značky DL) s vysokou kvalitou, odbornosťou a milým prístupom.

 

………zvýhodnené telefonovanie

Vďaka exkluzívnej zmluve so spoločnosťou Telekom Vám ponúkame možnosť neobmedzeného telefonovania na pevné linky a zvýhodnenej tarifikácie volaní na mobilné čísla za paušál nižší ako doteraz platíte. Vaše telefónne čísla Vám zostávajú, len za ne platíte menej. Získate tak väčší priestor komunikovať s pacientmi či obchodnými partnermi. A k tomu neobmedzený vysokorýchlostný internet za bezkonkurenčných podmienok.

 

………Karta zdravia

Karty zdravia® je pacientsky orientovaný vernostný systém s definovanými podmienkami pre pacienta i zúčastnenú lekáreň. Nemusíte nič vymýšľať. Hlavné zásady sú stanovené a detaily si lekáreň prispôsobí na svoje podmienky. Získate hotovú prezentáciu na stránke www.kartazdravia.sk, formuláre prihlášok, veľkoformátový propagačný plagát, nálepku na dvere. Zabezpečíme dodávku individualizovaných kariet pre každú lekáreň za veľmi výhodných podmienok, v prípade záujmu aj propagačné tašky s logom Karty zdravia, darčekové hrnčeky a to za dobré ceny vďaka spoločnému nákupu všetkých členom DL.

 

………členstvo v prvom roku bez vstupného poplatku

Členský príspevok je splatný až jeden celý rok po vstupe do Družstva lekární. Získavate tak možnosť naplno si vyskúšať výhody ponuky DL v reálnej prevádzke.

 

 

Toto sú reálne, praktické, najčastejšie využívané služby a podpora. O ďalšom vývoji a plánoch DL sa dozviete viac na stretnutiach, ktoré organizuje Družstvo lekární.

 

 

Neváhajte a staňte sa členom Družstva lekární!

 


Mapa

Členských lekární Družstva lekární

Naša kancelária

Družstvo lekární Geromettu č.1 010 01 Žilina +421 903 304 997 +421 948 493 932 office@dl.sk

PharmDr. Ida Krupinská - Lekáreň Ida

PharmDr. Ida Krupinská

Lekáreň Ida

Novinky

3slovak3

SVETOVÝ DEŇ DIABETU – 14. NOVEMBER

  Vedeli ste, že 14. november je svetový deň DIABETU?  Nie?   Prečo práve v tento deň?   Presne 14. novembra 1891 sa narodil kanadský [...]

radi-lekanika-jesen

Mýty a fakty o …. CHRÍPKE A PRECHLADNUTÍ

“Najlepším liekom na chrípku a prechladnutie sú antibiotiká.” Omyl. Choroby z prechladnutia i chrípku spôsobujú vírusy. V prvom prípade sú pôvodcom rôzne typy rinovírusov, adenovírus, [...]

nádcha

Mýty a fakty o NÁDCHE

“Nádcha nie je ochorenie.” OMYL I keď je nádcha častým sprievodným javom niektorých, najmä infekčných ochorení, ide o samostatné ochorenie. Nádcha alebo odborne rinitída (z [...]

chripka_A4_zlta

Ako predísť chrípke

Čo treba robiť…   umývajte si ruky (zvlášť po kašli alebo kýchaní) udržujte vzdialenosť (od osoby chorej na chrípku) vyhýbajte sa  preplneným miestam (kino, verejne [...]

voda

Pitný režim počas teplých letných dní

Voda je životne dôležitou tekutinou v našom tele. Človek dokáže prežiť týždne bez jedla, bez vody iba 2-3 dni. Chcete vedieť, koľko tekutín by ste [...]

Aktuálna akcia November - December 2017

Akcia 1
10% zľava

Ibalgin® 400 48 tbl

Účinné analgetikum: • pomáha pri bolesti hlavy, zubov, chrbta, svalov, kĺbov a bolestivej menštruácii, • znižuje horúčku, • tlmí zápal. Pre dospelých a dospievajúcich od 12 rokov.

Akcia 2
10% zľava

PARALEN® GRIP horúci nápoj pomaranč a zázvor

Odstraňuje príznaky chrípky a nachladnutia, ako sú: horúčka, upchatý nos, bolesť hlavy, bolesť hrdla. Akcia platí aj na ostatné príchute značky PARALEN® GRIP horúci nápoj (12 vrec.): citrón 650 mg/10 mg, čerešňa 650 mg/10 mg echinacea a šípky 500 mg/10 mg.

Akcia 3
12% zľava

Bromhexin 12KM 30ml

Bromhexin 12KM kvapky uvoľňujú a zrieďujú hustý hlien pri akútnych a chronických ochoreniach dýchacích ciest (priedušky a pľúca). Neobsahujú cukor ani alkohol. Účinná látka: bromhexini hydrochloridum. Veľkosť balenia: 30ml, 50ml

Akcia 4
10% zľava

Neo-angin bez cukru

• lieči bolesť v krku • dezinfikuje ústnu dutinu • potláča zápal V akcii aj Junior angin pastilky** a Junior angin sirup**.

Akcia 5
5% zľava

Dorithricin® pastilky 20ks

Jediné lokálne voľnopredajné ANTIBIOTIKUM na cmúľanie. Rýchlo účinkuje pri zápaloch a bolestiach hrdla, pri zápaloch sliznice ústnej dutiny a ďasien. Je vhodný aj pre deti od 6 rokov.

Akcia 6
25% zľava

Diclobene gél 100 g

Diclobene - keď je rýchlosť a sila dôležitá - chladivý gél s diklofenakom - pre rýchlu a spoľahlivú úľavu od bolesti chrbta, svalov a kĺbov. Obsahuje sodnú soľ diklofenaku.

Akcia 7
10% zľava

Stoptussin 50 ml

Stoptussin - jedinečná kombinácia 2 účinných látok pre úľavu od suchého kašľa - zastaví dráždivý kašeľ a obnovuje ochranný film na sliznici dýchacích ciest. Obsahuje butamiratiumdihydrogéncitrát a guajfenezín.

Akcia 8
5% zľava

VIBOVIT VIANOCE 2017

Vianočné balenie Vibovit®+ obsahuje 2 druhy želé multivitamínov v praktickom darčekovom kufríku. Deti navyše poteší hračka zadarmo.

Akcia 9
10% zľava

Stoptussin 180 ml

Stoptussin - jedinečná kombinácia 2 účinných látok pre úľavu od suchého kašľa - zastaví dráždivý kašeľ a obnovuje ochranný film na sliznici dýchacích ciest. Obsahuje butamiratiumdihydrogéncitrát a guajfenezín.

Akcia 10
5% zľava

Hliva ustricovitá s rakytníkovým olejom

darčekové balenie 100+100 cps Hliva v kombinácii s rakytníkovým olejom v darčekovom balení v dóze 100+100 kapsúl ZADARMO. Hliva pochádza od certifikovaných pestovateľov s deklarovaným obsahom beta-glukánov 118,2mg v 1 kapsule. Bez prímesí a konzervačných látok.

Akcia 11
5% zľava

BIO REISHI 120 cps v dóze

Obsahuje 100% čistú Reishi spracovanú lyofilizáciou s využitím všetkých aktívnych látok celej čerstvej huby. Reishi podporuje obranyschopnosť organizmu a priaznivo pôsobí na obehový systém. Darčekové balenie obsahuje Reishi 120 cps + Reishi v káve 2 ks

Akcia 12
5% zľava

RAKYTNÍČEK želatínky 70 ks

Rakytníček želatínky s obsahom rakytníka v darčekovom balení s hlavolamom. Každé balenie obsahuje 1 hlavolam, celkovo je možné získať 24 rôznych druhov. Rakytník prispieva k prirodzenej obranyschopnosti organizmu

Akcia 13
50% zľava

GS Koenzym Q10 60mg Premium

Darujte zdravie v úžasnej vianočnej ponuke. Silná dávka 60 mg koenzýmu Q10 s vysokou vstrebateľnosťou. Navyše hloh pre správnu činnosť srdca a biotín pre normálny energetický metabolizmus. So súťažou o luxusné ceny v hodnote 19 000 €. 15 € na kúpeľné pobyty vyhráva každý!

Akcia 14
15% zľava

Cemio Kamzík Vianoce 2017

EXKLUZÍVNÉ BALENIE – Získajte 1 mesiac užívania ZADARMO. Unikátna kombinácia švajčiarskeho kolagénu NC I, NC II a vitamínu C pre správnu tvorbu kolagénu v tele. Kúra na 2 mesiace. Iba 1 kapsula denne.

Akcia 15
50% zľava

GS Condro Diamant

Darujte zdravie v úžasnej vianočnej ponuke. Mimoriadna sila glukozamín sulfátu v dennej dávke. Navyše so súťažou o luxusné ceny v hodnote 19 000 €. 15 € na kúpeľné pobyty vyhráva každý!

Akcia 16
darček

Bepanthen® Care Masť 100g + látková plienka ZADARMO

• Pomáha chrániť detský zadoček pred vznikom zaparenín • Na každodennú starostlivosť • Stará sa aj o prsné bradavky namáhané dojčením i o suchú pokožku celej rodiny

Akcia 17
34% zľava

Cemio Metric 308 Smart Bezkontaktný teplomer

Vysoká rýchlosť merania teploty do 1 sekundy. Najpohodlnejší a najrýchlejší spôsob merania teploty. Podsvietený LCD displej zaistí ľahkú čitateľnosť nameranej hodnoty aj počas nočného spánku vášho dieťaťa.

Akcia 18
10% zľava

LACTOSEVEN 20 tbl

Laktobacily s obsahom 7 kmeňov baktérií mliečneho kvasenia, inulínovej vlákniny a vitamínu D na imunitu. Ideálny na užívanie pri oslabení imunity, počas antibiotickej liečby a pri poruchách trávenia.

Akcia 19
70tbl zad.

Magnex 375 mg + B6 250 tbl

250 tbl Tablety s obsahom 375 mg horčíka a vitamínu B6. Stačí 1 tableta denne. 250 tbl. za cenu 180 tbl. 70 tabliet zdarma! Neobsahuje cukor, laktózu, lepok ani kvasnice. Pre správnu funkciu nervov a svalov.

Späť na začiatok stránky